Xhirojnë film erotik në mes të rrugës, rrezikojnë të dënohen me burg

Publikuar tek: bota, më 17:18 04-03-2019 Xhirojnë film erotik në mes të rrugës, rrezikojnë të dënohen me burg

Një çift ne Afrikën e Jugut ishte duke xhiruar një porno në një vend publik. Disa njerëz që panë ngarjen e kanë filmuar këtë moment dhe e kanë publikuar në mediat sociale.

Sipas “The Citizen” një i panjohur ka filmuar çiftin që kryente marrëdhënie seksuale dhe i kerkoi të gjithëve që ta publikojnë videon deri sa video të mbërrinte te prindërit e tyre.

Kërkesa e tyre e çuditshme mund t’i kushtojë shumë, pasi policia ka deklaruar se është duke punuar për identifikimin e çiftit, dhe nëse kapen, rrezikojnë gjobë 4 mijë euro deri në 2 vite burg.

Për çiftin tjetër që vetëm puthen, nuk dihet gjë...

Kujdes, video +18:

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011526823043823
array(1) { ["section"]=> string(74) "xhirojne-film-erotik-ne-mes-te-rruges-rrezikojne-te-denohen-me-burg-155129" }