Xhironte filma porno në tren, shkarkohet nga puna 33-vjeçarja

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:19 23-05-2019 Xhironte filma porno në tren, shkarkohet nga puna 33-vjeçarja

Natën, në trenat e linjave gjermane (DB) një 33-vjeçare gjermane i vinte ‘flakën’ sendiljeve.

 

Sipas Deutsche Welle punonjësja gjermane Teresa Q, është një bukuroshe që punon në linjat gjermane të trenave në kontrollin e biletave. Atje ajo bënte seks në sendiljet e trenit, në korridor madje edhe në dhomën e shoferit natën pas përfundimit të orarit të punës.

Këto momente 33-vjeçarja i xhironte gjithashtu dhe i hidhte në internet dhe madje ishte bërë shumë e famshme.

 ‘Nuk ke biletë?! Tani do të të trëgoj se çfarë i bëj atyre që i kap pa biletë...,’ dëgjohet të thotë vajza seksi në një nga filmat e e xhiruara.

Kompania e trenave pas zbulimit të skandalit e shkarkoi punonjësen nga detyra dhe e gjobiti me 3 mijë euro.

A do të kërkojë një punë tjetër ku të vazhdojë xhirimet e saj 33-vjeçarja?

 

61030382_437977626747261_1994550389554282496_n.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0076169967651367
array(1) { ["section"]=> string(67) "xhironte-filma-porno-ne-tren-shkarkohet-nga-puna-33-vjecarja-165418" }