Xhisiela përplas televizionet flet nga “opinion”: Intervista ime te Top Channel e montuar! Reagon Eni Vasili

Publikuar tek: barometri, më 08:10 02-10-2018 Xhisiela përplas televizionet flet nga “opinion”: Intervista ime te Top Channel e montuar! Reagon Eni Vasili

Në kohën që në Top Channel po jepet intervista e Xhisiela Malokut, ajo ndodhet në studion e Opinion në Tv Klan.

 

Gjatë fjalës së saj në Opinion, Xhisiela ka thënë se ajo që është transmetuar në Top Channel është e montuar.

“Nga ajo intervistë në Top Channel është gjithçka e montuar. Ata kanë thënë kontekstin që donin të thonin”, ka thënë 25 vjeçarja në Opinion, ndërsa ka reaguar menjëherë dhe Eni Vasili.

“U gjet e papërgatitur përballë fakteve dhe provave. Dëshmoj që kam bërë një intervistë profesionale, dëshmoj këtu që gjithcka u transmetua është jo vetëm e pamanipuluar por gjatë intervistës kemi qenë unë dhe Anila Hoxha”, ka thënë Eni Vasili.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029098987579346
array(1) { ["section"]=> string(111) "xhisiela-perplas-televizionet-flet-nga-opinion-intervista-ime-te-top-channel-e-montuar-reagon-eni-vasili-136308" }