Xhisiela/ S’përmbahet Rama: Nëse Taulant Balla ka qenë në komisariat me armë...

Publikuar tek: barometri, më 08:15 04-10-2018 Xhisiela/ S’përmbahet Rama: Nëse Taulant Balla ka qenë në komisariat me armë...

Reagon sërish kryeministri Edi Rama për rastin “Xhisiela”.

 

Këtë herë, kryeministri sulmon Bashën e Berishën, pa përmbajtur ironinë.

“Nëse Taulant Balla ka qenë në komisariat me armë, Lulzim Basha ka qenë në pushtet me votë dhe Saliu ka qenë në Hollivud për të luajtur Pretty Woman. Paketa Antishpifje e vetmja mënyrë që ky karagjozllëk i madh politik e mediatik të mos kthehet në një normalitet të turpshëm”, shkruan kryeministri duke mos ndryshuar kështu qendrim lidhur me këtë çështje që nxiti propozimin e tij për një paketë anti-shpifje.

Kujtojmë se Xhisiela Maloku, u tërhoq nga deklaratat e saja të mëparshme duke pohuar se nuk është dhunuar nga Rexhep Rraja, djali i deputetit të PS, Rrahman Rraja.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018310070037842
array(1) { ["section"]=> string(81) "xhisiela-s-permbahet-rama-nese-taulant-balla-ka-qene-ne-komisariat-me-arme-136580" }