Yjet që shkëlqejnë edhe pa “make-up “

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:59 20-02-2015 Yjet që shkëlqejnë edhe pa “make-up “

“Make-up” është një gjë e pandarë për yjet e “Hollywood-it” të cilët janë gjithnjë në qendër të vëmendjes publike dhe të aparateve fotografikë. Të gjithë duken në një formë apo në një tjetër bukur me “make-up”, po pa të?! Pak kush... Ja kush janë përsonazhet që shkëlqejnë edhe pa “magjinë” e tij.

 

Rihanna

Kate Hudson

Jennifer Lopez

Beyonce

Lady Gaga 

Cameron Diaz

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024841070175171
array(1) { ["section"]=> string(39) "yjet-qe-shkelqejne-edhe-pa-make-up-3965" }