Ylli Hollywood, Charlize Theron sakrifikon bukurinë, shton 15 kilogramë për një rol (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:25 22-11-2016 Ylli Hollywood, Charlize Theron sakrifikon bukurinë, shton 15 kilogramë për një rol (Foto)

Ylli Hollywood, Charlize Theron së fundmi ka shtuar 15 kilogramë për të luajtur rol.

Sipas 'Daily Mail' bëhet fjalë për një komedi të Jason Reitman.

Seks simboli, Charlize Theron është shfaqur më e plotë se kurrë në rrugët e Kalifornisë.

41-vjeçarja është fotografuar pa grim dhe kishte veshur një fustan të gjërë që i mbulonte format trupore.

charlize1.jpg

charlize2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.03791880607605
array(1) { ["section"]=> string(92) "ylli-hollywood-charlize-theron-sakrifikon-bukurine-shton-15-kilograme-per-nje-rol-foto-60332" }