Ylli i futbollit botëror cakton datën e martesës, një javë pas ditëlindjes

Publikuar tek: sport, më 08:28 11-05-2017 Ylli i futbollit botëror cakton datën e martesës, një javë pas ditëlindjes

Futbollisti i dashur i Barcelonës, Lionel Messi dhe partnerja e tij, Antonella Roccuzzo, më në fund kanë vendosur të kurorëzojnë lidhjen në një ceremoni të veçantë.

 Messi do të festojë 30-vjetorin më 24 qershor, por ceremoninë e dasmës ka vendosur ta bëjë një javë më vonë. Ata ta kurorëzojnë dashurinë më 30 qershor në Rosario, Argjentinë.

Messi dhe Roccuzzo prej disa vitesh janë pranë njëri-tjetrit,  madje janë prindër dhe të dy djemve, Thiago dhe Mateo.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.052708864212036
array(1) { ["section"]=> string(79) "ylli-i-futbollit-boteror-cakton-daten-e-marteses-nje-jave-pas-ditelindjes-78227" }