Ylli Limani flet për marrëdhënien me Tunën

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:38 18-08-2016 Ylli Limani flet për marrëdhënien me Tunën

Këngëtari Ylli Limani dhe Tuna kanë qene pjesë e mediave rozë për shkak të raportit të tyre tepër miqësor.

Disa foto ku shfaqeshin dy këngëtarët në një mënyrë tepër të afërt, bënë që të qarkullonin thashetheme në të gjitha mediat.

Por si duket gjithçka ka qënë një lojë që ata kanë zgjedhur ta bëjnë pak para se të lançojnë projektin e tyre të ri.

Ylli ka rrëfyer në një intervisë se tunën e ka vetëm shoqe dhe në fotot që janë shkrepur në një klub të Prishtinës kanë pirë më shumë seç duhej. 

“Tunën e kam thjesht shoqe asgjë më shumë, as nuk e kam menduar të kem diçka më shumë se kaq”.

Në këtë mënyrë këngëtari ka hedhur poshtë spekulimet për një lidhje mes tyre. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02606987953186
array(1) { ["section"]=> string(48) "ylli-limani-flet-per-marredhenien-me-tunen-50075" }