Ylli Manjani pushoi në vend një gardian që drejtonte makinën pa patentë, po shoferin e makinës së tij do ta pushojë?

Publikuar tek: politike, më 16:25 16-12-2015 Ylli Manjani pushoi në vend një gardian që drejtonte makinën pa patentë, po shoferin e makinës së tij do ta pushojë?

Ylli Manjani pushoi në vend një gardian të burgut të Fushë-Krujës, pasi ai jashtë shërbimit drejtonte makinën pa patent. Ministri i Drejtësisë tha javën e kaluar se zbatimi i ligjit nga të gjithë zyrtarët është detyrim. Dhe ka të drejtë. Por sot, ‘’Jeta osh qef’’ ka publikuar një foto të makinës së tij, mbi trotuarin te Muzeu Kombëtar.

Nëse është e vërtetë, a do ta pushojë në vend shoferin e makinës së tij?

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0090100765228271
array(1) { ["section"]=> string(120) "ylli-manjani-pushoi-ne-vend-nje-gardian-qe-drejtonte-makinen-pa-patente-po-shoferin-e-makines-se-tij-do-ta-pushoje-27914" }