Ylli Zyla për komandot që dezertuan: I kanë mashtuar, përbuzur dhe vjedhur ushtarakët

Publikuar tek: barometri, më 08:19 18-11-2017 Ylli Zyla për komandot që dezertuan: I kanë mashtuar, përbuzur dhe vjedhur ushtarakët

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025392055511475
array(1) { ["section"]=> string(89) "ylli-zyla-per-komandot-qe-dezertuan-i-kane-mashtuar-perbuzur-dhe-vjedhur-ushtaraket-99995" }