Yllka Mujo feston ditëlindjen, ja si e uron e bija Elia (FOTO)

Publikuar tek: kulture-art, më 23:05 16-10-2018 Yllka Mujo feston ditëlindjen, ja si e uron e bija Elia (FOTO)

Yllka Mujo është padyshim një nga aktoret më të dashura nga publiku shqiptar.

Aktorja ka spikatur me rolet e saj në filmat shqiptarë gjatë regjimit komunist, prandaj ka marrë dhe titullin “Artisti i Merituar i Shqipërisë”.

Elia ka postuar foto të familjes, të mbledhur të gjithë përkrah Yllkës duke e uruar, ndërsa ka shkruar “Gezuar ditelindjen Ylli jone i bukur qe na ndriçon shpirtin.”

Por një detaj  që bie në sy në foto është dhe Princi Leka Zogu, i cili ka lënë mjekër.

Screenshot_18.jpgScreenshot_17.jpgScreenshot_16.jpgScreenshot_15.jpg

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030502080917358
array(1) { ["section"]=> string(66) "yllka-mujo-feston-ditelindjen-ja-si-e-uron-e-bija-elia-foto-138086" }