Yllka Mujo i drithëron të gjithë, mban një minutë heshtje për Bujar Lakon përpara shfaqjes në Teatrin Kombëtar

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:15 28-12-2016 Yllka Mujo i drithëron të gjithë, mban një minutë heshtje për Bujar Lakon përpara shfaqjes në Teatrin Kombëtar

Yllka Mujo i ka drithëruar të gjithë teksa ka mbajtur një minutë heshtje për aktorin e madh Bujar Lako para se të jepte shfaqjen në Teatrin Kombëtar.

E veshur me të zeza dhe me një tufe me lule në duar ajo ka heshtur për mikun e saj që ndërroi jetë 2 ditë më parë në shenjë respekti, gjest ky që u vlerësua dhe u duartrokit  nga të pranishmit. /Newsbomb.al/

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « FOTO E DITËS/ Ndizet muri i kryeminstrisë, qytetarët mblidhen për të lexuar mesazhet e personalizuara
FOTO E DITËS/ Dëbora mbulon Korçën, qyteti merr tjetër pamje për festa »
Article Logic
Execution time: 0.012547969818115
array(1) { ["section"]=> string(115) "yllka-mujo-i-dritheron-te-gjithe-mban-nje-minute-heshtje-per-bujar-lakon-perpara-shfaqjes-ne-teatrin-kombetar-64003" }