Ylvi Beqaj te Krimet e Rënda për tu përballur me Shullazin, por senaca sërish dështon

Publikuar tek: aktualitet, më 12:19 10-03-2017 Ylvi Beqaj te Krimet e Rënda për tu përballur me Shullazin, por senaca sërish dështon

Shtyhet për të 14-ën herë seanca gjyqsore e Emiljano Shullazit.

Shkak u bë mungesa e tij, për arsye shëndetësore, pasi një ditë më parë avokati i tij Gilmando Dani njoftoi se i është nënshtruar një ndërhyrje kirurgjikale.

Në këtë seancë pritej që Shullazi, i cili ndodhet në proces gjyqsor për “shtrëngim me kanosje” të përballej me dëshmitarin e mbrojtur Ylvi Beqja. Ky i fundit është paraqitur tek Krimet e Rënda nën masa të rrepta sigurie, për të dëshmuar, por seanca ka dështuar sërish. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E RËNDË: Vriten dy shqiptarë në Zvicër, palgoset një tjetër (FOTO)
“Pse më shikon?” kryetari i bashkisë rreh mësuesin dhe djalin e tij në mes të qytetit »
Article Logic
Execution time: 0.010038137435913
array(1) { ["section"]=> string(90) "ylvi-beqaj-te-krimet-e-renda-per-tu-perballur-me-shullazin-por-senaca-serish-deshton-71432" }