You Tube, ja si promovohet Shqipëria

Publikuar tek: kulture-art, më 10:44 13-03-2015

Një kolazh me foto që i kemi parë, por edhe që nuk i kemi parë për vendin tonë.

Në kanalin e videove ‘’You Tube’’, Shqipëria vazhdon të promovohet nga të huajt, të cilët paraqesin të gjithë natyrën shqiptare, nga veriu në jug dhe nga lindja në perëndim.

Studiot e huaja kanë nisur që tani të promovojnë turizmin në Shqipëri, duke mos pritur muajin maj, nisjen e sezonit turistik. Më poshtë është video promovuese. "Vendet e bukura të Shqipërisë 2015'', titullohet video promovuese.

Fotot montuar në 2 minuta e gjysmë janë nga Saranda, Himara, Shkodra e Tropoja, Vlora, Korça, Lura, Llogaraja etj.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031167984008789
array(1) { ["section"]=> string(40) "you-tube-ja-si-promovohet-shqiperia-5761" }