Your Face Sounds Familiar, puthje lesbike në skenën e Tv Klan (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:43 09-05-2016

Që në nisje të “Your Face Sounds Familiar” në Tv Klan nuk kanë munguar episodet pikante. Protagoniste ka qenë këngëtarja Era Rusi, e cila, e frymëzuar performanca e saj, pasi interpretoi “I kissed a girl” (putha një vajzë), nga Katy Perry, bëri që këngëtarja të puthte një prej balerinave në buzë.

Duke komentuar veprimin e saj, Rusi tha: “Thashë t’i dhuroja një puthje brenda familjes. Pse vetëm Bleona dhe Çani të puthen”, u shpreh këngëtarja. Kjo fjali ka marrë menjëherë reagimin e Arian Çanit, i cili theksoi se ai dhe Bleona nuk janë femra.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.10964512825012
array(1) { ["section"]=> string(72) "your-face-sounds-familiar-puthje-lesbike-ne-skenen-e-tv-klan-video-39976" }