“Your Song”, ky version i këngës së Rita Orës me Ed Sheeran është magjik (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:24 01-09-2017 “Your Song”, ky version i këngës së Rita Orës me Ed Sheeran është magjik (Video)

Kënga më e re Rita Orës, Your Song është pritur shumë mirë nga fansat, ndërsa duket se tashmë të gjithë janë dashuruar me versionin e ri.

Këngëtarja shqiptare shkëlqen edhe kur këndon “unplugged” e shoqëruar nga tingujt e kitarës së Ed Sheeran, i cili është njëkohësisht tekstshkruesi dhe producenti i këngës.

Dëgjojeni më poshtë:

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010161161422729
array(1) { ["section"]=> string(81) "your-song-ky-version-i-kenges-se-rita-ores-me-ed-sheeran-eshte-magjik-video-90897" }