Yuri Kim mbledhje online me disa Kryetarë të Bashkive: Faleminderit që i mbani qytetarët të sigurtë

Publikuar tek: aktualitet, më 13:44 10-04-2020 Yuri Kim mbledhje online me disa Kryetarë të Bashkive: Faleminderit që i mbani qytetarët të sigurtë Ambasadorja Kim takim online me disa kryetare te bashkive

Ambasadorja amerikane Yuri Kim ka zhvilluar një takim online me Kryetarët e Bashkive Tiranë, Korçë, Fier dhe prefektin e Durrësit.

Ajo i ka falenderuar kryetarët që përmes masave të marra i kanë mbajtur qytetarët të sigurtë, duke respektuar masat e distancimit social.

Kim tha se shpresom të takohet së shpejti nga afër me kryetarët.

Postimi i Ambasadës:

“Shpresoj të takohemi nga afër së shpejti por për momentin, pata kënaqësinë të takoja virtualisht Kryetarët e Bashkive të Tiranës, Korcës dhe Fierit dhe prefektin e Durrësit. Faleminderit që i mbani qytetarët të sigurtë dhe të shëndetshëm duke zbatuar rigorozisht masat e distancimit social. Le të vazhdojmë me bashkim dhe disiplinë për të mposhtur COVID-19”. Ambasadorja Yuri Kim

 “I hope we can meet in person soon, but for now, I had the pleasure of virtual meetings with the mayors of Tirana, Korça & Fier and the prefect of Durres. Thank you for keeping citizens safe & healthy by strictly enforcing social distancing measures. Let’s continue with unity & discipline to defeat #COVID19!” Ambassador Yuri Kim

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0095160007476807
array(1) { ["section"]=> string(105) "yuri-kim-mbledhje-online-me-disa-kryetare-te-bashkive-faleminderit-qe-i-mbani-qytetaret-te-sigurte-202108" }