Yuri Kim uron Mimi Kodhelin për postin e rëndësishëm në NATO: Shpresojmë të të shohim duke punuar me Gerry Connolly

Publikuar tek: politike, më 18:20 24-11-2020 Yuri Kim uron Mimi Kodhelin për postin e rëndësishëm në NATO: Shpresojmë të të shohim duke punuar me Gerry Connolly Ambasadorja Yuri Kim

Ambasadorja Yuri Kim ka uruar Mimi Kodhelin për emërimin si Zëvendës Presidente në Asamblenë Parlamentare të NATO-s.

Kim shkruan në rrjetet sociale se Kodheli është shqiptarja e parë që mban këtë post të rëndësishëm.

"Urime Mimi Kodheli për emërimin si Zëvendës Presidenti i Asamblesë Parlamentare të NATO-s, shqiptari i parë që mban këtë post të rëndësishëm. Ne shpresojmë ta shohim atë duke punuar me Rep. GerryConnolly, PA Pres, për të forcuar NATO-n!" shkruan Kim.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « S’kanë fund largimet nga strukturat e LSI-së, jep dorëheqjen kryetari i Vaqarrit, koordinator i Tiranës: Ndihem i fyer nga mosmirënjohja dhe arroganca që kam marrë në këmbim
Këshilli Politik ra dakord, por Kuvendi nuk i kalon SPAK-ut krimet zgjedhore, Ministria e Drejtësisë kundër raportimit të Prokurorit në KQZ »
Article Logic
Execution time: 0.011564970016479
array(1) { ["section"]=> string(121) "yuri-kim-uron-mimi-kodhelin-per-postin-e-rendesishem-ne-nato-shpresojme-te-te-shohim-duke-punuar-me-gerry-connolly-228974" }