Zaho ‘i ankohet’ Lindës për mosfillimin e ndeshjes, dalin FOTOT nga ceremonia e inagurimit të ‘Air Albania’

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:25 17-11-2019 Zaho ‘i ankohet’ Lindës për mosfillimin e ndeshjes, dalin FOTOT nga ceremonia e inagurimit të ‘Air Albania’

Ndërkohë që na ndajnë vetëm pak minuta nga fillimi i ndeshjes së kombëtares sonë me kampionët e botës, duket që atmosfera është shumë e ndezur.

Tashmë ka nisur ceremonia inaguruese e stadiumit ‘Air Albania’, ku po performojnë shumë këngëtarë, nga Flori Mumajesi deri tek Era Istrefi.

Këtë moment duket se nuk po e shijojnë vetëm tifozët kuqezi, por edhe emra të njohur të Shqipërisë.

Mes tyre vëmendjen e ka marrë djali i kryeministrit Rama, Zaho, i cili është i shoqëruar nga nëna e tij Linda.

Duket se Zaho mezi po pret fillimin e ndeshjes, pasi herë pas herë i flet Lindës dhe ajo mundohet që ta bëjë të qendrojë.

Screenshot_5.jpg

Screenshot_6.jpg

Screenshot_3.jpg

Screenshot_4.jpg

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.007688045501709
array(1) { ["section"]=> string(109) "zaho-i-ankohet-lindes-per-mosfillimin-e-ndeshjes-dalin-fotot-nga-ceremonia-e-inagurimit-te-air-albania-186231" }