Zaimina Vasjari flet për herë të parë për shtatzëninë, tregon sa muajshe është (FOTO)

Publikuar tek: bota, më 18:51 07-10-2017 Zaimina Vasjari flet për herë të parë për shtatzëninë, tregon sa muajshe është (FOTO)

Zaimina Vasjari prej disa muajsh po përflitet për shtatzëninë e saj.

Ndërkohë, për të shuar kureshtjen e atyre që duan të shohin se si duket këngëtarja shtatzënë, Zaimina ka publikuar një foto.

“Pothuajse 6 muajshe shtatzënë”, ka shkruar këngëtarja bashkëngjitur me foton.

zaimina.png

 

ZaiminaVAsjari-1200x630.jpg150293.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ndahen pas 6 vitesh martesë Shakira dhe Gerald Pique
»
Article Logic
Execution time: 0.01131796836853
array(1) { ["section"]=> string(88) "zaimina-vasjari-flet-per-here-te-pare-per-shtatzenine-tregon-sa-muajshe-eshte-foto-95092" }