Zaimina Vasjari jep lajmin: Tashmë bisneswoman

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:47 13-04-2016 Zaimina Vasjari  jep lajmin: Tashmë bisneswoman

Këngëtarja Zaimina Vasjari,e ka larguar vëmendjen nga muzika për t’iu përveshur biznesit, përmes të cilit jo pak kolege të saj kanë bërë para.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Zaimi përmes një postimi në IG ku shfaqet në një ambient ku po punohet dhe që me gjasë është ambienti ku këngëtarja do zhvillojë veprimtarinë e saj si “bisneswoman”.

“Coming soon... #bisneswoman”, paralajmëron Zaimi duke mos  zbuluar se për çfarë biznesi bëhet fjalë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010042190551758
array(1) { ["section"]=> string(51) "zaimina-vasjari-jep-lajmin-tashme-bisneswoman-37610" }