Zajmina Vasjari bëhet nënë për herë të parë, vjen në jetë Khloe

Publikuar tek: barometri, më 07:17 30-01-2018 Zajmina Vasjari bëhet nënë për herë të parë, vjen në jetë Khloe

Këngëtarja shqiptare Zaimina Vasjari është bërë nënë për herë të parë.

Ajo e ka shpërndarë vetë lajmin e lindjes së vajzës së saj ditën e sotme përmes një postimi në Instagram.

Bukukuroshja është kujdesur të postojë një foto shumë të ëmbël të dorës së bebes së saj të sapolindur dhe dorës së bashkëshorit të cilin Zajmina na e prezantoi vetëm para pak ditësh.

Tashmë të gjithë e dimë që vajza e këngëtares do mban emrin Khloe pasi mami Zajmina dhe miqtë e saj na e treguan këtë në baby shower-in e oganizuar përpara se Khloe të vinte në jetë. 

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02527904510498
array(1) { ["section"]=> string(69) "zajmina-vasjari-behet-nene-per-here-te-pare-vjen-ne-jete-khloe-108431" }