Zajmina Vasjari në det me krokodilin: kush është më i bukur Krokodili apo Zajmina?

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:42 11-07-2015 Zajmina Vasjari në det me krokodilin: kush është më i bukur Krokodili apo Zajmina? Zajmina duke pozuar ne nje gomardare krokodil

Zajmina Vasjari nuk mund ti shpëtonte kësaj fundjave dhe pushimeve në det. Por ndërkaq, ndihet shumë e lumtur ndërsa i ka hypur një lodre krokodil për të pozuar në një foto. 

Ajo që të bie në sy është se ngjyra e rrobave të banjës dhe ngjyra e gomardares krokodil janë njëlloj. Por edhe pse Zajmina ka bërë këtë sprovë, fansat nuk e lënë rehat. Madje ironia e tyre shkon deri aty sa të gjejnë para pasqyrës se kush duket  më bukur, Zajmina apo krokodili. Dhe në fakt, këtë duhet ta shohin të gjithë të interesuarit e showbiz. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029700994491577
array(1) { ["section"]=> string(86) "zajmina-vasjari-ne-det-me-krokodilin-kush-eshte-me-i-bukur-krokodili-apo-zajmina-15942" }