Zall-Bastar, asgjesohen 147 rrënjë bimë narkotike

Publikuar tek: aktualitet, më 09:01 15-06-2015 Zall-Bastar, asgjesohen 147 rrënjë bimë narkotike

Policia ka asgjesuar 147 rrënjë  bimë “Cannabis Sattiva” në Bulqesh të Vjetër, në kodrën e Zhysë, në mes të pyllit të Komunës Zall-Bastar. Pas Lazaratit, policia vijon të luftojë në të gjitha qytetet e vendit kundër kultivimit të  bimëve narkotike. Policia ka asgjesuar nëpërmjet djegies bimët e mbjellura, ndërkohë që po punon për identifikimin dhe kapjen e kultivuesit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Studentët kërkojnë të paguajnë tarifën vjetore me këste, MAS refuzon
Urdhra mbrojtje për mamatë që u rrahën nga djemtë, 11 arrestime në dy ditë »
Article Logic
Execution time: 0.010739088058472
array(1) { ["section"]=> string(54) "zall-bastar-asgjesohen-147-rrenje-bime-narkotike-13605" }