Zbardhen detaje të reja për kufomën e identifikuar në Zvërnec, kishte plagë në kurriz

Publikuar tek: aktualitet, më 10:54 22-03-2017 Zbardhen detaje të reja për kufomën e identifikuar në Zvërnec, kishte plagë në kurriz

Zbardhen detaje të reja lidhur me kufomën e identifikuar në Zvërnec të Vlorës.

Sipas policisë, Luan Isai 31 vjeç i është gjetur një plagë në kurriz, për të cilën po hetohet nëse ka qenë shkaktare e vjdekje së tij. Kufoma e të riut u gjet më 9 mars në bred të detit në Vlorë, dhe rezultonte i zhdukur në që 6 janar të këtij viti.

Gjithashtu, policia sekuestroi dy makina, që posedonte 31- vjeçari, një mjet tip BMW dhe një tjetër tip Benz. Lidhur me mjetin e parë, mësohet se Luani kishte thënë se i përkiste disa miqve të tij italianë.  

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Nis festa e Sulltan Nevruzit te Krygjyshata Bektashiane, i pranishëm edhe kreu i Kuvendit Meta
Shpërndanin kokainë në lokalet e Tiranës, arrestohen 3 persona (EMRAT) »
Article Logic
Execution time: 0.0097658634185791
array(1) { ["section"]=> string(90) "zbardhen-detaje-te-reja-per-kufomen-e-identifikuar-ne-zvernec-kishte-plage-ne-kurriz-72757" }