Zbardhen emrat e Asamblesë së Partisë Socialiste, 175 anëtarët e rinj. Ja cilët janë larguar

Publikuar tek: politike, më 09:13 21-03-2016 Zbardhen emrat e Asamblesë së Partisë Socialiste, 175 anëtarët e rinj. Ja cilët janë larguar

Zbardhen emrat e Asamblesë së Partisë Socialiste me 175 anëtarët e rinj. Por ndërkohë një sërë emrash të njohur janë larguar nga asambleja.

‘’Panorama’’ publikon rezultatin e votimit. Mes të larguarëve janë Ndre Legisi, Maqo Lakrori, Keti Bazhdari, Ilir Zela, Bashkim Zeneli, Luan Hajdaraga, Theodhori Sallaku, Megi Ajtyresa e shumë të tjerë.

Ndre Legisi dhe Maqo Lakrori kundërshtuan ashpër Ramën, po kështu mes të larguarëve është edhe Suzana Hakrama, e cila firmosi kërkesën për zgjedhje brenda partisë. Po kështu mësohet se sekretari i Përgjithshëm do zgjidhet nga asambleja.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.006458044052124
array(1) { ["section"]=> string(96) "zbardhen-emrat-e-asamblese-se-partise-socialiste-175-anetaret-e-rinj-ja-cilet-jane-larguar-35609" }