Zbardhen formacionet e Shqipërisë dhe Francës, ja si do të luajnë

Publikuar tek: sport, më 19:11 15-06-2016 Zbardhen formacionet e Shqipërisë dhe Francës, ja si do të luajnë

Janë zbardhur formacionet e dy skuadrave, të Shqipërisë dhe Francës për ndeshjen që nis në orën 21:00.

Arlind Ajeti do të zëvendësojë Lorik Canën në mbrojtje, ndërsa në mesfushë Ledian Memushaj zëvendëson Taluant Xhakën dhe Andi Lila është pozicionuar në vendin e Odise Roshit.

Sa i përket Francës, bien në sy mungesat e Pogba dhe Griezmann, por nuk dihet pse trajneri ka vendosur t’i lërë ata pushim në këtë ndeshje. 

Screenshot_6.png

Screenshot_7.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.13511109352112
array(1) { ["section"]=> string(70) "zbardhen-formacionet-e-shqiperise-dhe-frances-ja-si-do-te-luajne-43631" }