Zbardhen koeficientët e ndeshjes Shqipëri - Zvicër, ja sa kuotohet kombëtarja

Publikuar tek: sport, më 17:45 06-06-2016 Zbardhen koeficientët e ndeshjes Shqipëri - Zvicër, ja sa kuotohet kombëtarja

Ndeshja e parë e kombëtares shqiptare do të jetë kundër asaj të zvicrës dhe do luhet në datën 11, ndërsa bastet favorizojnë ndjeshëm ekipin helvet.

Sipas një prej kompanive më të mëdha të basteve në botë., “bet365”, Shqipëria kuotohet me 5.00 për të triumfuar ndaj Zvicrës, teksa helvetët kanë kuotën 1.75 për të triumfuar me 11 qershor. Barazimi nga kjo kompani kuotohet 3.40.

Sipas “Bwin”, që është një ndër kompanitë me të mëdha në botë, kuota e Shqipërisë është 5.25 ndërsa e Zvicrës 1.75.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024834156036377
array(1) { ["section"]=> string(80) "zbardhen-koeficientet-e-ndeshjes-shqiperi-zvicer-ja-sa-kuotohet-kombetarja-42641" }