Zbardhen mesazhet: Ermonela Felaj ofendon Blendi Fevziun teksa flet me bashkëshortin në telefon (Foto)

Publikuar tek: politike, më 16:39 20-12-2017 Zbardhen mesazhet: Ermonela Felaj ofendon Blendi Fevziun teksa flet me bashkëshortin në telefon (Foto)

Kamera e emisionit “Opinion” ka kapur një moment që deputetes socialiste Ermonela Felaj nuk do t’i pëlqejë aspak.

Bëhet fjalë për mesazhet që Felaj ka shkëmbyer me bashkëshortin e saj, ku ofendojnë moderatorin e emisionit Blendi Fevziun. Në mesazhe duket teksa e quajnë “plehrë” dhe “legen” teksa e akuzojnë për njëanshmëri.

Ermonela Felaj: He me se ndërhyn si plehre ku

Ermonela Felaj: Po kur të marr fjalën do të them

Bledi: Vazhdo se febziu ka qen negativ prandaj mderhy kur të duash e merre vet fjalën se edhe ai që drejton legen e negativ ka qenë x ket proces dhe artën në veçanti prandaj mos prit po fol kur të jet se edhe muci me duket pak si kot

Ermonela Felaj: po po (bashkëbisedimi është zbardhur siç ata shkruajnë në WhatsApp, me gjithë gabimet drejtshkrimore)

gtwegy4hy4hy.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Një orë takim në zyrë, zbardhet takimi i Kryemadhit me ambasadorin Lu, Tahiri në “shënjestrën” e kryetares
Ambasada e SHBA i kthen përgjigje deputetes së LSI-së që i dërgoi letër Donald Lu »
Article Logic
Execution time: 0.011218070983887
array(1) { ["section"]=> string(106) "zbardhen-mesazhet-ermonela-felaj-ofendon-blendi-fevziun-teksa-flet-me-bashkeshortin-ne-telefon-foto-103775" }