Zbardhen tabulatet telefonike të taulant Ballës: Në 21 korrik kur u kërcënua Nuhu ishte në…

Publikuar tek: barometri, më 09:22 05-10-2018 Zbardhen tabulatet telefonike të taulant Ballës: Në 21 korrik kur u kërcënua Nuhu ishte në…

Zbardhen tabulatet telefonike të deputetit socialist Taulant Balla i akuzuar nga ish-oficeri Emiljano Nuhu se ka qenë i pranishëm kur është kërcënuar me armë zjarri në Fushë-Krujë.

 

Sipas tabulateve telefonike të siguruara nga Neësbomb.al, rezulton se në datën 21 korrik Taulant Balla ka qenë në qytetin e Pogradecit dhe zonat përreth, ndryshe nga sa pretendon Emiljano Nuhu.

TABULATET.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.03082799911499
array(1) { ["section"]=> string(96) "zbardhen-tabulatet-telefonike-te-taulant-balles-ne-21-korrik-kur-u-kercenua-nuhu-ishte-ne-136703" }