Zbardhet axhenda e javës së 20-të, kryendeshja luhet të hënën

Publikuar tek: sport, më 14:35 11-02-2018 Zbardhet axhenda e javës së 20-të, kryendeshja luhet të hënën

Federata Shqiptare e Futbollit ka publikuar axhendën për javën e 20-të të Superiores.

Kjo javë është vendosur të luhet në dy ditë, pikërisht të dielën dhe të hënën. Katër sfida do të zhvillohen në datë 18 shkurt (e dielë), ndërsa kryendeshja Partizani – Kukësi do të luhet një ditë më pas në orën 17:00, në stadiumin “Selman Stërmasi” në kryeqytet. Ja axhenda e javës së 20-të:

Screenshot_5.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071020126342773
array(1) { ["section"]=> string(67) "zbardhet-axhenda-e-javes-se-20-te-kryendeshja-luhet-te-henen-109907" }