Zbardhet axhenda e Ramës dhe Ahmetaj në Ankara

Publikuar tek: ekonomi, më 15:10 29-06-2016 Zbardhet axhenda e Ramës dhe Ahmetaj në Ankara

 

 Kryeministri Rama, Ministri i Financave Arben Ahmetaj si dhe Bashkim Fino do jenë  të pranishëm në ceremoninë ushtarake në Ankara .


Kryeministri Rama do të takoj presidentin Erdogan. Më mbrëmjen e sotme , Rama do të ketë një konferencë për shtyp  me homologun e tij  Yildirim. 

Ditën e nesërme Rama do të takojë kryetarin e parlamentit turk I. Kahraman.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0097849369049072
array(1) { ["section"]=> string(52) "zbardhet-axhenda-e-rames-dhe-ahmetaj-ne-ankara-44948" }