ZBARDHET LISTA E DE BIASIT: Ja kush do të luajë kundër Izraelit

Publikuar tek: sport, më 11:09 07-11-2016 ZBARDHET LISTA E DE BIASIT: Ja kush do të luajë kundër Izraelit

Vetëm para pak momentesh është zbardhur lista e lojtarëve të përzgjedhur nga Giani De Biasi për ndeshjen e rradhës që Shqipëria do të luajë me Izraelin. Në listën e teknikut italian spikasin disa zgjedhje çuditshme. Ka mbetur jashtë Ergys Kaçe dhe Shkëlzen Gashi dhe Sokol Cikalleshi për t’u afruar në skuadër lojtarë si Grezda, Çani apo dhe Llullaku.

LISTA E DE BIASIT

Portierë: Etrit Berisha, Alban Hoxha,  Orges Shehi, Thomas Strakosha

Mbrojtës: Naser Aliji, Berat Gjimshiti, Elseid Hysaj, Ansi Agolli, Mërgim Mavraj, Arlind Ajeti, Frederik Veseli.

Mesfushorë: Migjen Basha, Ledian Memushaj, Odise Roshi, Jahmir Hyka, Andi Lila, Emir Lenjani, Taulant Xhaka, Burim Kukeli, Eros Grezda, Amir Abrashi.

Sulmues: Bekim Balaj, Edgar Çani, Armando Sadiku, Azdren Llullaku, Rei Manaj.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.088945865631104
array(1) { ["section"]=> string(68) "zbardhet-lista-e-de-biasit-ja-kush-do-te-luaje-kunder-izraelit-58655" }