Zbardhet LISTA e Kombëtares për miqësoret, Panucci SURPRIZON me Sadikun, Lenjanin dhe Vajushin

Publikuar tek: sport, më 11:11 21-05-2018 Zbardhet LISTA e Kombëtares për miqësoret, Panucci SURPRIZON me Sadikun, Lenjanin dhe Vajushin Christian Pannucci

Shqipëria do të luajë ndeshjen e radhës kundër Kosovës, ndeshje e vlefshme si miqësore. Ky takim do të zhvillohet në datën 29 maj, ndërsa sot është bërë me dije lista e Kombëtares.

Trajneri Christian Panucci ka befasuar duke lënë jashtë Armando Sadikun. Ndërkohë në Kombëtare janë rikthyer Armando Vajushi dhe Emir Lenjani. Më poshtë gjeni listën e plotë të lojtarëve të grumbulluar:

portë: Berisha Strakos, Hoxha.

mbrojtje: Hysaj, Lika, Gjimshiti, Ajeti, Veseli, Mavraj, Binaku dhe Memolla.

mesfushë: Ramadani, Qaka, Ndoj, Lilaj, Roshi, Lenjani, Vajushi, Gavazaj

sulm: Abazaj, Manaj, Balaj, Cikalleshi, Guri. / newsport.al

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032691955566406
array(1) { ["section"]=> string(99) "zbardhet-lista-e-kombetares-per-miqesoret-panucci-surprizon-me-sadikun-lenjanin-dhe-vajushin-121547" }