Zbardhet mbledhja e krerëve të LSI-së, Kryemadhi: Të gjithë në këmbë kundër kryeministrit të...

Publikuar tek: politike, më 12:49 09-01-2018 Zbardhet mbledhja e krerëve të LSI-së, Kryemadhi: Të gjithë në këmbë kundër kryeministrit të...

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi është duke mbajtur një takim ditën e sotme me të gjithë krerët e LSI-së nëpër rrethe. 

Sakaq, bëhet me dije se Kryemadhi është shprehur se nga opozita do të ketë rezistencë pa kompromise. “Të gjitha strukturat e LSI-së në këmbë kundër kryeminsitrit të drogës dhe varfërisë, rezistrencë në të gjitha frontet në çdo familje dhë në çdo shesh”- është shprehur Kryemadhi.

Ky takim po mbahet në kuadër të organizimit të protestave nga opozita, ku paralelisht dhe kryetari i PD-së Lulëzim Basha po organizon takim me krerët e PD-së nëpër rrethe po në këtë kuadër.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0097658634185791
array(1) { ["section"]=> string(97) "zbardhet-mbledhja-e-krereve-te-lsi-se-kryemadhi-te-gjithe-ne-kembe-kunder-kryeministrit-te-105950" }