Zbardhet mbledhja me dyer të mbyllura e Ramës me kandidatët e bashkive: Mund t'iu dalin protestues nëpër rrugë...

Publikuar tek: aktualitet, më 13:22 18-05-2019 Zbardhet mbledhja me dyer të mbyllura e Ramës me kandidatët e bashkive: Mund t'iu dalin protestues nëpër rrugë...

Zbardhet mbledhja me dyer të mbyllura e kryeministrit Edi Rama me kandidatët e bashkive për zgjedhjet e 30 Qershorit.

Rama i ka thënë kandidatëve të ruajnë qetësinë dhe të mos provokohen nga askush.

'Ruani qetësinë mos u provokoni, mund t'iu dalin protestues nëpër rrugë dhe  në sheshe. Pjesëmarrja nuk është objektivi ynë. Mos u intimidoni nga eksponentët e opozitës', i ka thënë kryeministri Rama kandidatëve.

Më herët në mbledhjen që u zhvillua në prani të kamerave, Rama theksoi se zgjedhjet do të zhvillohen më 30 Qershor dhe fushata do të jetë më intensive se kurrë më parë.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02330493927002
array(1) { ["section"]=> string(116) "zbardhet-mbledhja-me-dyer-te-mbyllura-e-rames-me-kandidatet-e-bashkive-mund-t-iu-dalin-protestues-neper-rruge-164760" }