Zbardhet ngjarja e rëndë, 4 vjeçari vret me çifte 1 vjeçaren në Jalë

Publikuar tek: aktualitet, më 09:54 22-10-2015 Zbardhet ngjarja e rëndë, 4 vjeçari vret me çifte 1 vjeçaren në Jalë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Jalë të Vlorës ku fillimisht u raportua se vëllai ka vrarë vëllanë në mënyrë aksidentale. Burime nga policia bëjnë me dije se viktima është vajza e vogël e familjes, vetëm 1 vjeçe.

4 vjeçari qëlloi me çifte motrën e tij 1 vjeçare teksa po luante me armën e zjarrit. 1 vjeçarja me inicialet A.K.ka gjetur vdekjen e mënjëhershme pas goditjes në kokë. Sipas policisë ngjarja ka ndodhur kur babai ishte duke pastruar çiften. Në një moment pakujdesie dhe mungese vëmendje nga ana e prindit, i mituri ka marrë armën dhe aksidentalisht ka qëlluar mbi të motrën. Policia menjëherë ka shoqëruar prindërit në komisariat ndërsa ka marrë në pyetje 4 vjeçarin në praninë e një psikologu.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Përmbyset autobusi me nxënës në Belsh-Elbasan, 2 të lënduar
‘’Ish-Zyrtarët e ALUIZNI-t dëm 370 mijë euro’’, Prokuroria formulon akuzat. Ja emrat »
Article Logic
Execution time: 0.011459112167358
array(1) { ["section"]=> string(73) "zbardhet-ngjarja-e-rende-4-vjecari-vret-me-cifte-1-vjecaren-ne-jale-23703" }