Zbardhet ngjarja: Ja çfarë e shtyu policin të qëllonte me grusht shoferin (Video e plotë)

Publikuar tek: aktualitet, më 11:18 21-08-2016 Zbardhet ngjarja: Ja çfarë e shtyu policin të qëllonte me grusht shoferin (Video e plotë)

Është zbardhur e vërteta e videos ku një polic rrugor qëllon me grusht një drejtues automjeti. Sipas videos së plotë të publikuar nga “Jeta Osh Qef”, drejtuesi i mjetit ka tentuar të kryejë në parakalim të gabuar në sy të policit rrugor.

Ky i fundit i ka bërë shenjë që të ndalojë, por ai jo vetëm që nuk ka ndaluar, por edhe e ka shkelur me makinë në këmbë. Pas kësaj, Policia e ka nxjerr jashtë drejtuesin dhe ka tentuar ta arrestojë, por ai përsëri ka kundërshtuar me forcë. Në videon e plotë dallohen momentet se si polici rrihet dhe dhunohet nga derjtuesi i mjetit dhe një tjetër.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021919965744019
array(1) { ["section"]=> string(92) "zbardhet-ngjarja-ja-cfare-e-shtyu-policin-te-qellonte-me-grusht-shoferin-video-e-plote-50403" }