Zbardhet pyetja e referendumit për mandatin e Edi Ramës

Publikuar tek: politike, më 23:30 21-03-2016 Zbardhet pyetja e referendumit për mandatin e Edi Ramës

Është zbardhur pyetja që do i përgjigjen socialistët në referendumin e 9 prillit për mandatin e kryetarit të tyre.

Deputeti i PS-së, Alfred Peza ka paraqitur në emisionin “Opinion” në Tv Klan, vendimin e kësaj partie për referendumin. Me firmën e Gramoz Ruçit është miratuar pyetja:

“Kur Partia Socialiste është në qeveri dhe Kryetari i saj është i zgjedhur Kryeministër: A konsiderohet i rinovuar automatikisht mandati i kryetarit?” Opsionet për votuesit janë dy: Po-Jo. 

1-statut.jpg

3-referendum.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0090298652648926
array(1) { ["section"]=> string(61) "zbardhet-pyetja-e-referendumit-per-mandatin-e-edi-rames-35676" }