Zbardhet vdekja e këngëtares së njohur, e vrau burri

Publikuar tek: bota, më 13:55 18-09-2017 Zbardhet vdekja e këngëtares së njohur, e vrau burri

Plot 18 muaj nga vdekja e këngëtares së njohur, Prokuroria zbuloi vrasësin.

Mësohet se këngëtaren serbe Jelena Krsmanoviç e vrau bashkëshorti i saj. Zoran Marjanoviç, bashkëshorti i së ndjerës e fshehu gjatë gjithë kësaj kohe krimin që kishte bërë.

Mediat serbe kanë raportuar se deri në momentin që të zbulohej nga hetuesia Zoran ishte mjaft i qetë dhe aspak dyshues.

Jelena Krsmanoviç u zhduk në prill të vitit 2016 dhe ishte bashkëshorti i saj, i cili njoftoi policinë se pas 20 orësh kërkim kishte gjetur bashkëshorten e tij të vrarë.

z_1505729194-524615.jpg

IMG_1459765756.jpg

 

images.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Del fotoja e parë e të riut që u përpoq të hidhte në erë metronë në Londër
Matadori 26-vjeçar masakrohet për vdekje nga demi (Pamje të rënda) »
Article Logic
Execution time: 0.01108193397522
array(1) { ["section"]=> string(57) "zbardhet-vdekja-e-kengetares-se-njohur-e-vrau-burri-92765" }