Zbradhet shkaku i djegies së 6 banesave në Gramsh, evakuohet e moshuara

Publikuar tek: aktualitet, më 09:18 21-02-2017 Zbradhet shkaku i djegies së 6 banesave në Gramsh, evakuohet e moshuara

Vetëm një natë më parë një pallat katër katësh u përfshi nga flakët dhe sot policia ka zbardhur shkaqet e këtij zjarri.

Burime zyrtare të policisë bëjnë me dije se shkak i zjarrit është bërë soba me dru e një prej banesave. Mësohet se si pasojë e zjarrit janë djegur 6 banesa dhe ka patur dëme të mëdha materiale.

Menjëherë në vendngjarje mbërritën zjarrëfikëset të cilët kanë bërë të mundur shuarjen e flakëve dhe evakuimin e një të moshuare rreth 75 vjeç.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rrëzohet i riu teksa ngiste “Hali Power” plagoset 19-vjeçarja në rrugën e Kavajës
Qeveri teknike/ Zyrtari i lartë i PE zbarkon në Tiranë, takon Ramën, Metën dhe Bashën »
Article Logic
Execution time: 0.010097026824951
array(1) { ["section"]=> string(76) "zbradhet-shkaku-i-djegies-se-6-banesave-ne-gramsh-evakuohet-e-moshuara-69403" }