Zbulohen 6 balerinët shqiptarë me famë botërore pjesë e ‘DALLËNDYSHEVE’ , mes tyre vëllai i Ilda Bejlerit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:55 12-03-2018 Zbulohen 6 balerinët shqiptarë me famë botërore pjesë e ‘DALLËNDYSHEVE’ , mes tyre vëllai i Ilda Bejlerit Rikthimi i Dallëndysheve

Më 13 mars, në Digitalb nis reality show “Rikthimi i Dallëndysheve”.

Këmbëngulja e tyre bëri që ata të spikasin në skenat e Teatrove të Baletit ku guxuan të fluturonin, ku u pranuan dhe tashmë janë pjesë e padiskutueshme e krenarisë dhe suksesit të tyre.

Ata janë 6 balerinë shqiptarë me famë botërore, të cilët kanë fituar zemrën e partnereve vendase, si në skenë edhe në jetë. Ata do të fluturojnë së bashku drejt “çerdhes së tyre të parë” ku u lindën dhe u rritën profesionalisht. Për të sjellë një Mesazh të Madh e shumë të Fuqishëm që i ka rrënjët tek ai “fluturimi i tyre i parë” plot pasion e këmbëngulje…

Bledi Bejleri, Edi Blloshmi, Leart Duraku, Dorian Grori, Hektor Budlla, Rezart Stafa, janë gjashtë pjesëmarrësit në këtë reality shoë.

Bledi Bejleri është njëherazi vëllai i moderatores së njohur Ilda Bejleri.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.12963700294495
array(1) { ["section"]=> string(108) "zbulohen-6-balerinet-shqiptare-me-fame-boterore-pjese-e-dallendysheve-mes-tyre-vellai-i-ilda-bejlerit-113012" }