Zbulohen detaje të rënda nga krimi i pasionit në Fier, i riu vrau të dashurën me plumb pas koke dhe veten

Publikuar tek: aktualitet, më 14:35 10-02-2017 Zbulohen detaje të rënda nga krimi i pasionit në Fier, i riu vrau të dashurën me plumb pas koke dhe veten

Zbulohen detaje të rënda nga krimi i rëndë në Fier ku një 32 vjeçar, i identifikuar si Drini Derveni  ka vrarë me armë në makinën tip "Furoristradë" ngjyrë blu të dashurën 29 vjeçe, Ermira Arapi, dhe më pas i ka dhënë fund jetës.

Burime nga policia bëjnë me dije se si autori, ashtu edhe viktima kanë qenë të martuar me të tjerë partnerë.

Konkretisht, Drini Derveni ishte baba i dy fëmijëve, ndërsa Ermira Arapi nënë e një fëmije por policia nga ana tjetër nuk konfirmon nëse mes tyre ka patur një raport intim ndonëse dyshimet janë të orientuara drejt kësaj piste.

32 vjeçari vrau me plumb pas koke 29 vjeçaren dhe më pas me pistoletën e tipit TT  ka vrarë veten.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shqiptari kapet në aeroport me 79 mijë euro “cash”, i sekuestrojnë gjysmat
7 ditë bllokuar në minierë, nxirren trupat e pajetë të tre punëtorëve kinezë (KUJDES PAMJET) »
Article Logic
Execution time: 0.010238885879517
array(1) { ["section"]=> string(110) "zbulohen-detaje-te-renda-nga-krimi-i-pasionit-ne-fier-i-riu-vrau-te-dashuren-me-plumb-pas-koke-dhe-veten-68333" }