Zbulohen detajet e dasmës së Marinës dhe Getoarit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:17 09-09-2017 Zbulohen detajet e dasmës së Marinës dhe Getoarit

Moderatorja e njohur Marina Vjollca dhe këngëtari Getoar Selimi do të kurorëzojnë këtë të dielë dashurinë e tyre.

Çifti është në një lidhje të gjatë tashmë dhe më në fund vendosën që lidhja e tyre të celebrohet në martesë.

Sipas burimeve të raportuara për Bluetooth, thuhet se dasma e Marinës dhe Getit do të zhvillohet në një kompleks në Gjirin e Lalzit. Gjithashtu, në ceremoni, çifti do të ketë rreth 400 të ftuar, ku sigurisht do të jenë njerëz të rëndësishëm të showbizzit shqiptar.

Marina ka zgjedhur kompaninë e Alketa Vejsiut për fustanin e saj si dhe për të arreduar ambjentin, ku do të zhvillohet ceremonia. Ndërsa, për sa i përket pjesës së muzikës i është besuar dhëndrit.  

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0075998306274414
array(1) { ["section"]=> string(55) "zbulohen-detajet-e-dasmes-se-marines-dhe-getoarit-91725" }