Zbulohen dhe asgjësohen 1822 rrënjë kanabis në Shkodër

Publikuar tek: aktualitet, më 07:40 14-07-2015 Zbulohen dhe asgjësohen 1822 rrënjë kanabis në Shkodër

Në vijim të operacionit anti-kanabis në të gjithë territorin shqiptar, policia e Shkodrës ka zbuluar dhe asgjësuar 1822 rrënjë të bimës narkotike kanabis sativa.

Kanabisi është zbuluar në Malësinë e Madhe, 562 rrënjë, në Vaun e Dejës, 223 rrënjë dhe në fshatin Temal ku janë zbuluar dhe asgjësuar 1037 rrënjë kanabis sativa të mbjella në 7 parcela të ndryshme. Policia po vijon hetimet për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Arrestohet një 15 vjeçar në Fier, abuzoi seksualisht me 7 vjeçarin
I moshuari ndërron jetë në autobusin Tiranë-Himarë »
Article Logic
Execution time: 0.011604070663452
array(1) { ["section"]=> string(60) "zbulohen-dhe-asgjesohen-1822-rrenje-kanabis-ne-shkoder-16111" }