Zbulohen dhe digjen 115 bimë hashashi në Memoraq

Publikuar tek: aktualitet, më 07:54 03-07-2015 Zbulohen dhe digjen 115 bimë hashashi në Memoraq

Gjatë operacionit anti-kanabis, policia e Sarandës ka zbuluar dhe asgjësuar 115-bimë narkotike Canabis.

Bimët narkotike u zbuluan në fshatin Memoraq, bima narkotike u zbulua afër Kishës Panaja, në vendin e quajtu r“Hustova, në një sipërfaqe toke të shpyllëzuar pa pronarë, ku lartësia e tyre arrinte deri në 190 cm.

U krye asgjësimi i plotë i bimëve narkotike më djegie. Policia njofton po punon për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Aksident me pasojë vdekjen në Lushnje-Fier, humb jetën një 23 vjeçar
Arrestohet inspektori Sokrat Guda në “Qafë-Botë”, kalonte mallra kontrabandë »
Article Logic
Execution time: 0.013226985931396
array(1) { ["section"]=> string(54) "zbulohen-dhe-digjen-115-bime-hashashi-ne-memoraq-15242" }