Zbulohen fletëthirrjet që PD ka shpërndarë nëpër shtëpi për protestën nesër

Publikuar tek: barometri, më 07:16 27-01-2018 Zbulohen fletëthirrjet që PD ka shpërndarë nëpër shtëpi për protestën nesër

Partia Demokratike është duke i dhënë dorën e fundit përgatitjeve për protestën e planifikuar të mbahet ditën e nesërme në orën 12:00.

Së fundmi mijëra fletëpalosje janë shpërndarë në shtëpitë e shqiptarëve ku u bëhet thirrje t’i bashkohen protestës së nesërme kundër “qeverisë që shkel ligjin dhe u shërben banditëve”.

Ndër të tjera në “traktin” e PD-së përmenden edhe emra politikanësh nga Partia Socialiste që vazhdimisht kanë qenë në shënjestër të akuzave nga selia blu.

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.054247856140137
array(1) { ["section"]=> string(82) "zbulohen-fletethirrjet-qe-pd-ka-shperndare-neper-shtepi-per-protesten-neser-108083" }