Zbulohen FLETËTHIRRJET që PD ka shpërndarë nëpër shtëpira për PROTESTËN nesër (FOTO)

Publikuar tek: politike, më 22:14 26-01-2018 Zbulohen FLETËTHIRRJET që PD ka shpërndarë nëpër shtëpira për PROTESTËN nesër (FOTO)

Partia Demokratike është duke i dhënë dorën e fundit përgatitjeve për protestën e planifikuar të mbahet ditën e nesërme në orën 12:00.

Së fundmi mijëra fletëpalosje janë shpërndarë në shtëpitë e shqiptarëve ku u bëhet thirrje t’i bashkohen protestës së nesërme kundër “qeverisë që shkel ligjin dhe u shërben banditëve”.

Ndër të tjera në “traktin” e PD-së përmenden edhe emra politikanësh nga Partia Socialiste që vazhdimisht kanë qenë në shënjestër të akuzave nga selia blu.

sdfwergf34g4g.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010675191879272
array(1) { ["section"]=> string(89) "zbulohen-fletethirrjet-qe-pd-ka-shperndare-neper-shtepira-per-protesten-neser-foto-108067" }