“Zbulohen fotografitë kur Armina ishte kothere pa lekë në xhep”, Mane nxeh situatën

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:40 10-08-2016 “Zbulohen fotografitë kur Armina ishte kothere pa lekë në xhep”, Mane nxeh situatën

Gazetari Bledi Mane nxeh edhe më shumë tonet e ashpra në shkrimet e tij ndaj partneres së Shkëlzen Berishës, modeles Armina Mevlani. “Zbulohen fotografitë kur Armina ishte kothere pa lekë në xhep”, shkruan Mane ndërsa publikon këto foto të hershme të Mevlanit dhe bën krahasimin me sot.

SHKRIMI I PLOTË I BLEDI MANES:

ZBULOHEN FOTOGRAFITE KUR ARMINA ISHTE KOTHERE PA LEKE NE XHEP! 

Paç fatin e...Armines. Kjo eshte idioma më në mode qe qarkullon anambane vendit keto vitet e fundit dhe si zakonisht mendjelehtat jane hedhur ne aksion. Ku i dihet fatit,ndonje tjeter princ i kalter nga bijte e politikaneve tane mund te bjere pre e grepit apo e rrjetes. Ato miliarda leke qe baballaret e tyre vjedhin cdo sekonde, te destinuara per tu harxhuar me pjeshka ose neper spitalet private jane.
Dhe ta ilustrojme me mire fabulen e kesaj dite te nxehte gushti, beni nje krahasim mes Armines se vitit para 7 viteve dhe Armines se 2016. Armina pa Zenin dhe vetem me 2 mije lekshin e prinderve dikur, sot ka ndryshuar radikalisht. Fotografite jane shkrepur ne dhjetor te vitit 2009 kur Armina Mevlani perfaqesoi Shqiperine ne kompeticionin e bukurise Miss Bota ne Johannesburg te Afrikes se Jugut. Nga 112 pjesemarrese, Armina u rendit e 109...sepse juria e asaj kohe nuk kishte faj. Kishte shperthyer Gerdeci por nuk kishte shperthyer dashuria e Zenit. Imagjinoni nje cast te vetem nese çifti do te ishte lidhur qysh atehere, familja Berisha do korruptonte edhe konkursin me te rendesishem te bukurise ne bote. 300 mije euro ne po i harxhojme per qenin dhe per dyqanin ne Bllok, e jo te mos blinim nje cmim bukurie.

arm.jpg

arm2.jpg

arm3.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.068892002105713
array(1) { ["section"]=> string(86) "zbulohen-fotografite-kur-armina-ishte-kothere-pa-leke-ne-xhep-mane-nxeh-situaten-49321" }