Zbulohen fotot e drejtoreshës së Tatimeve, Briseida Shehaj me bikini (NË BRENDËSI)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:11 30-07-2016 Zbulohen fotot e drejtoreshës së Tatimeve, Briseida Shehaj me bikini (NË BRENDËSI)

Publikohen fotot e drejtoreshës së Tatimeve në plazh me bikini. Briseida Shehaj, që kohët e fundit shfaqet me veshje zyrtare për shkak të postit që mban, është fotografuar në plazh.

Me bikini që i rrinë për mrekulli, trupin në formë të shkëlqyer dhe duke rendur pas nipit në Dhërmi për ta ushqyer me banane.

Në plazh ndodhet me vëllanë e saj dhe bashkëshorten e tij. Fotot publikohen nga ''Panorama''.

brisidashehajplazh.png

briseidashehaj2.png

briseidashehaj.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.034168004989624
array(1) { ["section"]=> string(85) "zbulohen-fotot-e-drejtoreshes-se-tatimeve-briseida-shehaj-me-bikini-ne-brendesi-48167" }